Postitatud

2013 september sai külastatud HNRK-st. Aeg oli kokku lepitud ning tutvustasin sealsetele füsioterapeutidele uut toodet Toode tekitas huvi, arutelu. Katsetati erinevaid harjutusi, vaagiti plusse ja miinuseid ning soovitati teha muudatusi. Esmalt, kate olema vettpidav ja kunstnahast, kergem puhastada, samuti ei lähe vedelik ega mustus läbi. teisena soovitati, et oleks tugevam poroloon ja kolmandana, et kõik osad oleks lukuga, juhul, kui soov katteid pesta ja vahetada porolooni.

HNRK-abivahendikesksus-logo1Kohtumine oli positiivne, tootes nähti vajalikkust, soovitati teha muudatused ja uuesti tagasi tulla, siis juba nende nõuannete järgi tehtud muudatustega.

Toimetasin  edasi ja jaanuaris 2014 sai uuesti külastatud HNRK-st. Pilt mis neile avanes, meeldis. Kunstnahast Mini – Cliff võeti pärast kohtumist igapäevaselt kasutusse füsioterapeutide töös ja hakkas leidma aina enam rakendust.

Pärast 10 kuud kasutamist otsustas HNRK osta endale selle sama kasutusel olnud Mini – Cliff ümarmati. Samuti on sõlmitud ka koostööleping toote edaspidiseks arendamiseks.

Tootega on võimalik tutvuda ja osta  ka HNRK-s asuvas Abivahendikeskus OÜ-s, mis tegeleb taastusravi toodete müügiga.