Postitatud

Liis Niinemets, kvaliteedispetsialist
HNRK Abivahendikeskus,
Haapsalu Neuroloogiline Rehabilitatsioonikeskus

Cliff ümarmatt on teraapiavahend, mille on kujundanud ja tootnud Cliff OÜ asutaja Kalju Pluutus. Siseturu Ühtlustamise Amet väljastas Cliff ümarmatile tööstusdisaini lahendi 20.12.2012, mis tõendab, et sarnase lahendusega toodet ei ole varem kategoorias „ Võimlemis – ja muud spordiriistad ja – vahendid“ Euroopa Liidu siseselt registreeritud. Cliff ümarmatti saab kasutada treeningvahendina erinevate võimlemis – ja tasakaaluharjutuste sooritamiseks.

Haapsalu Neuroloogilises Rehabilitatsioonikeskuses toimus perioodil 18.09.2013 – 01.06.2014 Cliff ümarmattide testimine selle sobivuse hindamiseks kliinilises keskkonnas neuroloogiliste patsientidega teraapiate läbiviimisel.

Loe edasi »

Postitatud

Kui teil või teie lastel, asutusel, lähedastel on huvi esmalt tootega
tutvuda, ise proovida, rentida, tekkinud küsimustele vastuseid saada, siis
võtke julgelt ühendust. Kohaletoimetamine, rendi hind ja vajaliku Cliffi
suurus ning kattematerjal – teiega kokkuleppel.

Loe edasi »

Postitatud

2013 september sai külastatud HNRK-st. Aeg oli kokku lepitud ning tutvustasin sealsetele füsioterapeutidele uut toodet Toode tekitas huvi, arutelu. Katsetati erinevaid harjutusi, vaagiti plusse ja miinuseid ning soovitati teha muudatusi. Esmalt, kate olema vettpidav ja kunstnahast, kergem puhastada, samuti ei lähe vedelik ega mustus läbi. teisena soovitati, et oleks tugevam poroloon ja kolmandana, et kõik osad oleks lukuga, juhul, kui soov katteid pesta ja vahetada porolooni.

Loe edasi »